Weekday Winners: The Winners!

Were you a lucky winner?

PRIZE WINNERS:

Thursday September 1 - Saucony Cortana Running Shoes (x2)

Debra Bourne (Beckenham)
David Barron (Oxford)

Friday September 2 - Garmin Forerunner 610

Malcolm Cliff (West Yorkshire)

Monday September 5 - Xempo Technical Tee (x10)

Simon Davenport (Basingstoke)
Marilyn Hunt (Welshpool)
John Brady (Cornwall)
Dan Churchill (Bottisham)
Nik Langdon (Devon)
Susan James (Redditch)
Stephen Lacey (Brackley)
James Davies (Llanelli)
Victoria Tomlinson (Leeds)
Emma Carter (Winchester)

Tuesday September 6 - Powerbar Sports Drink Bundle

Robin Nower (Beckenham)

Wednesday September 7 - Timex Ironman 150-Lap Watch

Penny Clark (Derbyshire)
Graeme Ferguson (Glasgow)

Thursday September 8 - Maxifuel Nutrition Package

Sarah Fogerty (Northampton)

Friday September 9 - Nuun Electrolytes and Fuelbelt

Alec Smith (Surrey)

Monday September 12 - Maxifuel Energy and Recovery Nutrition Kit

Mark Goodchild (Kent)

Tuesday September 13 - Free place in the Malta Marathon

Richard Cross (Leeds)

Wednesday September 14 - Nuun Electrolytes and Fuelbelt

Kelly Paterson (Ashton under Lyne)

Thursday September 15 - 3 Places in the GRIM Duathlon

Jane Ricketts (Chester)
Richard Cameron (Derbyshire)
Anthony Clark (Croydon)

Friday September 16 - Compressport kit package

Winner: Nikki Day (Westcliff-on-Sea)

Runners-up:

Peter Bassett (Twickenham)

Louise Collis (Hove)

Laurence Calver (Cambridge)

Fiona Edwards (Dorset)

Monday September 19 - Mizuno Wave Enigma shoes

Edward Wincott (Oxford)

Kim Clare (Helensburgh)

Julie Picton (Portsmouth)

Sarah Sakimoto (London)

James Tostevin (St Peter Port)

Michelle Cooke (Emsworth)

Paul Okey (Warwick)

Denise Somerville (Eastleigh)

Georgia Barker (Biggleswade)

Diane Pell (Stevenage)

Tuesday September 20 - Shotz sports nutrition pack

Paul Navesey (Haywards Heath)

Wednesday September 21 - SIS nutrition bundle

Lee Randle (London)

Thursday September 22 - Win a Timex Ironman Global Trainer

Jennifer Lines (Sutton Coldfield)

Friday September 23 - USN

Mark Neeld (Staffordshire)

Monday September 26 - Shotz/Timex

Mark Evans (Doncaster)

Tuesday September 27 - Pine Ridge 10K

Tony Conway (Portsmouth)

Ian Richards (Shrewsbury)

Paul Dagg (Gainsborough)

Michelle Purnell (Staines)

Peter Drummond (Coventry)

Wednesday September 28 - Ronhill

Luke Richards (Pontypridd)

Thursday September 29 - GRIM

Nicholas Marsh (Rickmansworth)

Rebecca Ward (London)

Helen Elliott (Prestatyn)

Sam Dalton (London)

Doug Bruce (Oxford)

Friday September 30 - Saucony

James Wrightson (Brighton)

Camilla Hulf (Addleston

Keep checking back to the Weekday Winners page and enter a new competition every day during the month of September!